Kontaktujte nás: 777∙93∙25∙72 | zuzana.stiborkova@gmail.com

Dovolte mi zachytit jedinečné okamžiky u Vás doma, na procházce nebo v mém ateliéru.

Ráda fotografuji kombinaci exteriér a interiér. Před samotným fotoateliérem se můžeme projít v parku Ladronka, který je přímo před domem. Vznikne tak série fotografií, která je živá, zachycuje momentky i krásné portréty v přirozeném světle. V ateliéru pak už budete více uvolnění.

Exteriér volím ráda především s dětmi nad jeden rok, protože v ateliéru vydrží jen chvilku. Naopak venku je pořád co objevovat a děti to baví déle. Budete mít tedy více fotografií na výběr.PÁR INFORMACÍ O PRŮBĚHU FOCENÍ


Svatby

Zachycuji nádherný okamžik Vašeho života od příprav až po večerní zábavu. Je možné domluvit focení na část dne.

Na svatebním focení se ráda domlouvám osobně na schůzce v kavárně či restauraci. Je důležité, abychom se před obřadem viděli a malinko se poznali. Všechno jde pak lépe. Pokud už budete vědět, jak bude svatba probíhat, řeknete mi stručně vše potřebné, ujasníme si styl fotografií, který je Vám nejbližší a domluvíme se třeba i na čase a lokalitě pro fotografování portrétů.

Zkuste si spolupráci během předsvatebního focení v ateliéru nebo při procházce městem či parkem. Lépe se poznáme a na svatbě budete více otevření a bez počátečního ostychu.


Děti

fotím raději venku, kde se oproti ateliéru lépe uvolní a fotografie vypadají přirozeněji. Fotit se dá celý rok, každé období má své kouzlo. Fotky vypadají nejlépe před západem slunce, kdy je světlo krásně měkké a lichotivé. Podobné měkké světlo je také ráno. Čas focení volte hlavně podle režimu dětí. Musí být odpočaté a najezené.Newborn

fotografie miminek dělám nejradši u vás doma. Budete klidnější, když nebudete cestovat tak brzy po porodu. Pokud chcete, aby miminko na fotkách spinkalo, je dobré fotit do 14 dní po porodu. Fotím obvykle v přirozených pozicích, v náručí u rodičů, na posteli, prostě tak aby to bylo opravdu o vás.

Samozřejmě je Vám k dispozicici i můj ateliér se spoustou doplňků.

Ráda Vám poradím s výběrem oblečení. Je dobré k sobě pěkně ladit, ale neznamená to, že musíte být všichni v jedné barvě. Snažte se vyvarovat velkých vzorů a nápisů. Pozor také na kombinace různých pruhů, kostek a puntíků u jednotlivých členů rodiny. Když budete bezradní, bílé triko a džíny to jistí.
Klidně si vezměte věci na převlečení, abyste měli více variant fotografií.

Na obrázku se můžete inspirovat různými barevnými kombinacemi. Další spousty obrázků najdete na internetu.


Můj ateliér je v ulici Tomanova 96, přímo u parku Ladronka. Parkování je bez problému přímo před domem.
Mám zde k dispozici základní barevná pozadí černá, bílá, šedá a šmouhatá šedá, různé textilie, stoličky a rekvizity.  Pro focení miminek je v ateliéru přebalovací pult, sprchový kout, mikrovlnka, plynový vařič, dva přímotopy, spousta čepiček a deček.

Pro focení venku ráda využívám tyto lokality:

  • Park Ladronka

  • Park u Břevnovského kláštera

  • Železniční most na náplavce

  • Okolí Pražského hradu a Nový svět

 
Do tří pracovních dnů po focení Vám pošlu náhledy fotografií. Vyberete si 20 fotografií k retuši (u newborn 15) a do mailu mi pošlete vybraná čísla. Během čtrnácti dní Vám vybrané fotky upravím a z nich si dále vyberete 10 fotek k tisku. Pak Vám předám tištěné fotografie spolu s elektronickou verzí vhodnou pro tisk a pro internet.